نتایج جستجو برای عبارت :

سفرنامه اربعین قسمت اول / دعوت دلدار

سریال ایرانی دلدار رو قراره ببینید
دانلود سریال دلدار (دل دار) برای شما عزیزان میتونه مسرت بخش باشه
توجه داشته باشید که کیفیتش بسیار بسیار جالب هست و نمی شه اصلا و ابدا گفت کار چیپی هست
خب توجه داشته باشید
من نمیخوام دقت شما نسبت به بعضی حرف ها بالا ببرم
ولی سریال هایی مثل دلدار می تونن منبعی باشن برای تمامی سریال دوستان عزیز ایرانی
و ایرانیان همیشه در صحنه
دلی دارم که باشد در ره یار
دلی بی کس که اندر راه او خار
نباشد چیزکی آداب راهی
نگاهی بی
ماه رمضان فرصتی برای دانلود سریال دلدار و دیگر سریال های مشابه است
که در شبکه های مختلف تلوزیون پخش می شود.
تلوزیون فرصتی را فراهم می کند
تا عده زیادی صاحب نظر در مورد جنبه
های مختلف کارشان اظهار نظر کنن
احتمال می رود سریال ایرانی دلدار 
عاشقانه باشد
با ترکیبی دوست داشتنی از بازیگران
در هر صورت
این ترکیب دوست داشتنی می تواند معجزه کند
معجزه ای بی همتا
و بدون دخالت نوع بشر در کارها
در آخر می گویم اگر هدف شما دانلود سریال دلدار است
همین الان آ
باز هم کار دل در میان است و برای دانلود سریال دلدار باید لحظه شماری کنیدسریال ایرانی دلدار با یک رویکرد منطقی و عالی به جامعه در مورد مسائل مختلف صحبت هایش
را مطرح می کند
صحبت های جامع و بدون درد سر را میتوان در این سریال
با تمام وجود حس کرد
این که چطور میتوان با دلیل و مدرک عالی در مورد سریال ایرانی دلدار قضاوت کرد
و اینکه چطور میتوان مدرکی مستدل ارائه نمود
در حاله ای از ابهام قرار دارد
با این وجود همیشه بخت با انسان های استاد است
و انسان های

یعنی  مضحک ترین قسمت فیلم دلدار اون قسمتیه که خواهر پژمان هر وقتی با پدرش یا
با خود پژمان تلفنی صحبت میکنه رو تخت دراز کشیده :|
درسته زنِ حامله است ولی دیگه زن حامله به این معنی نیست
 که کلا دراز کش و رو تخت باشه و تلفن هاش رو اونجا جواب بده :|
مردم رو مسخره خودشون کردند عه :| 

+

فیلم دلدار سریالی است که در ماه رمضان در شبکه دو هرشب ،  پخش میشه !
مستند گزارشی سفرنامه در بیست و شش قسمت پانزده دقیقه ای .عوامل تولید این برنامه تهیه کننده و کارگردان ارش رمضانی.تصویر بردار علی غنی پور.صدا بردار علی روشن.تدوین مهرداد اسماعیلی.پخش از شبکه شما.اموزش.جام جم.در ایام عید نود و هشت پنج قسمت با رویکرد عید از شبکه ها پخش گردید.
برای دانلود سریال دلدار -ایرانی ابتدا به وبسایت شب دی ال بپیوندید
این سریال دلدار روایتی از عشق یک جوان ایرانی به نام آرش است که به خاطر بیماری
مادرش از دانشگاه انصراف می دهد تا سخت کار کند
در گیرو دار انصراف آرش در دانشگاه او با رونا آشنا می شود
و عشقی جگر سوز مجددا رقم می خورد
عشقی که آن ها را به سمتی خاص سوق می دهد
از قدیم گفتن دل به دل راه داره
مجموعه تلویزیونی دلدار یک سریال ایرانی وِیژه شب های ماه مبارک رمضان 98 است که توسط آزیتا ایرایی و م
دانلود ریمیکس بسیار زیبای سینا درخشنده به نام دلدار با بالا ترین کیفیت
Download New Remix Sina Derakhshande – Deldar

متن ریمیکس آهنگ دلدار سینا درخشنده
آخ یه دل دارم یه دلدار شدم عاشقت ای یار
تو فقط لب تر کنی من میمیرم روزی صد بار
آخ یه دل دارم یه دلدار شدم عاشقت ای یار
تو فقط لب تر کنی من میمیرم روزی صد بار
ریمیکس آهنگ دلدار سینا درخشنده
همیشه اونی که میخوای بمونه میره
یه جوری میره که سراغتم نگیره
بهت نگفتم که چشات دیوونگیمه
نفهمیدی که بودن تو دلخوشیمه
تو که دلدار نبودی یار نبودی خب چرا موندی
آخه تو هم عشق و هم باورمو زدی سوزوندی
نذار برم بگیر جلو راهمو عزیزم
بفهم غمای توی چشمامو عزیزم
بیا بسازیم با هم هرجوری که میشه
دلم میلرزه صحبت دوری که میشه
آخه تو هم عشق
زیر دوش قبل سفر، تصمیم گرفته بودم با شوق زیادی بعد از سفر بی آیم و اولین سفرنامه ام را بنویسم. چون اولین سفر تنهای تنهای تنهایی ام بود. ولی آنقدر این دو روز بد گذشت و ترسیدم و دویدم و تنهایی بهم فشار آورد و گریه گردم و در کنسرو لوبیا سخت باز شد و سردم شد و بی توجهی و نپذیرفتن دیدم و ترسیدم و ترسیدم و ترسیدم، که فقط آمده ام بگویم: گه بخورم از این به بعد تنهایی سفر برم!
اولین کتاب‌ها را سال ۹۴ به من هدیه داده است. ذوق خواندم تقدیمی که اول کتاب‌های می‌نویسد قند در دلم آب می‌کند. آنقدر لذت بخش است که هیچ چیز جای آن را نمی‌گیرد. مخصوصا زمانی که می‌نویسد: «به تو که انگار هیچ‌وقت غریبه نبودی و دلت شبیه آسمان بعد از برف است، صاف و صیقلی...» 
اولین کتاب‌ها از منصور ضابطیان است. دو تا از مجموعه سفرنامه‌هایش، مارک و پلو و مارک دو پلو. عاشق مطالعه، سفر و عکاسی است. عاشق خواندن سفرنامه هم است.
امیدوارم خدا بهمان کمک ک
2000 تومان اعتبار «ایزی‌پی»
#ایرانسل #همراه_اول #رایتل 
بدون هزینه و بدون نیاز به لغو

1-وارد لینک زیر شده و تیک من ربات نیستم را بزنید و شماره خودتون رو وارد کنید و سپس دکمه ثبت رو بزنید
ezpayapp.tosansoha.com

2-اپلیکیشن ایزی‌پی رو دانلود کنید
3-از قسمت پروفایل گزینه دعوت از دوستان لینک دعوت خودتون رو دریافت کنید

هر دعوت = 2000 تومان (دعوتی ها با تاخیر اضافه میشه)
سقف دعوت روزانه: 50 نفر
از قسمت شارژ موبایل میتونیدبا اعتبارتون شارژ دریافت کنید
خدا بخواد شنبه دیگه دارم میرم جدی جدی. با اینکه نت هست کامپیوتر هست ولی احتمالا نیام وبمو آپدیت کنم! ولی شما یادم کنید!
دیگه اینکه امیدوارم وقتی اومدم کلی خبرهای خوب خوب بخونم تو وبلاگ‌هاتون. 
فعلا تا بعد که با سفرنامه بیام، میخوام یه سفرنامه بنویسم عریض و طویل پس لطفا این مدت هویج زیاد بخورید! 
مجموعه مستند های زیبا و جالب همسایه شمالی سفرنامه ای است به کشور مسکو و بررسی اوضاع فرهنگی و اقتصادی این کشور. این مستند کاری از برنامه ثریا است که در چند قسمت ساخته و از شبکه مستند و افق پخش شده است. از آنجایی که این مستند فوق العاده برایم جالب بود و در اینترنت سایتی رو ندیدم که همه قسمت ها رو یکجا گذاشته باشه سعی کردم در این مطلب قسمت های مختلف این مستند جالب رو جمع آوری و برای دانلود قرار بدم.
ادامه مطلب
مجموعه مستند های زیبا و جالب همسایه شمالی سفرنامه ای است به کشور مسکو و بررسی اوضاع فرهنگی و اقتصادی این کشور. این مستند کاری از برنامه ثریا است که در چند قسمت ساخته و از شبکه مستند و افق پخش شده است. از آنجایی که این مستند فوق العاده برایم جالب بود و در اینترنت سایتی رو ندیدم که همه قسمت ها رو یکجا گذاشته باشه سعی کردم در این مطلب قسمت های مختلف این مستند جالب رو جمع آوری و برای دانلود قرار بدم.
ادامه مطلب
متن آهنگ یار نبودی امین رستمی
همیشه اونی که میخوای بمونه،میره…یه جوری میره،که سراغتم نگیره…بهت نگفتم که چشات دیوونگی گیرهنفهمیدی تو دلم تو دلخوشیمهتو که دلدار نبودی یار نبودی خب چرا موندیآخه تو هم عشق و هم باورمو زدی سوزوندیتو که دلدار نبودی یار نبودی خب چرا موندی
ادامه مطلب
سفرنامه‌ی «تا خلیج پارس» را توی این چند روز نوشتم... توی وبلاگ حاج سیاح هم آمدم بگذارم. فقط متن گذاشتم. آپلود کردن عکس و گذاشتن آدرس عکس‌ها در وبلاگ خیلی وقت‌گیر بود. بی‌خیال شدم. به تلگرام بسنده کردم. سفرنامه را تکه‌تکه و تبدیل به 109 تا پست تلگرامی کردم و توی کانال سپهرداد منتشر کردم. اولین پست این سفر توی این آدرس است:
https://t.me/sepehrdad_channel/1176
و آخرین پست هم توی این آدرس:
https://t.me/sepehrdad_channel/1293
فکر میکردم روز ها همانگونه که می گذشت ، می گذرد ، همانند پارسال ، اما مثل اینکه این روز ها با سال های پیش فرق می کرد ، حال و هوای خاصی بود ، همه در پی کار های رفتنشان بودند و من هم همانند سال های گذشته به کار خودم مشغول بودم و هر وقت نگاهم به حرمش می افتاد با حسرت می گفتم : امسال را هم قسمتم نکردی ، اما آنطور جدی نبود ... 
ادامه مطلب
کارت دعوت
کارت دعوت ابزاری برای اطلاع رسانی و دعوت از میهمانان و ارائه اطلاعات نحوه برگزاری ، زمان و مکان مراسم توسط میزبان می باشد.از متداول ترین موارد استفاده از کارت دعوت برای مراسم ها می توان به کارت دعوت عروسی ، کارت دعوت عقد ، کارت دعوت جشن تولد اشاره کرد. البته برای اطلاع رسانی از مراسم های خاص مطابق هر فرهنگ نیز از کارت دعوت استفاده می شود. 
کارت دعوت آنلاین
کارت دعوت آنلاین علاوه بر تمامی امکانات کارت دعوت قدیمی و مرسوم از امکانات ب
کارت دعوت
کارت دعوت ابزاری برای اطلاع رسانی و دعوت از میهمانان و ارائه اطلاعات نحوه برگزاری ، زمان و مکان مراسم توسط میزبان می باشد.از متداول ترین موارد استفاده از کارت دعوت برای مراسم ها می توان به کارت دعوت عروسی ، کارت دعوت عقد ، کارت دعوت جشن تولد اشاره کرد. البته برای اطلاع رسانی از مراسم های خاص مطابق هر فرهنگ نیز از کارت دعوت استفاده می شود. 
کارت دعوت آنلاین
کارت دعوت آنلاین علاوه بر تمامی امکانات کارت دعوت قدیمی و مرسوم از امکانات ب
اصلا این حجم از دلتنگی را درک نمیکنم. دیروز میخواستم برای رامین بنویسم که :مغان؟ چرا دیگه ماها وبلاگ نمینویسیم و صبح توی دستشویی داشتم فکر میکردم کاش مهرداد هنوز مینوشت تا عکس هایش از سفرهایش را میدیدم و حالم خوب میشد! سفرنامه ها خوبند ولی تفاوت زیادی با پست های سفرنامه ای وبلاگی دارند! حالا هم رفته بودم وبلاگ گروهی مان. فایلی که علیرضا توی پستش گذاشته بود را پلی کردم و بغضم گرفت. ان شب همه مان یک دور با خواندن پست های همدیگر گریه کردیم! من ب
نسخه جدید نرم افزار مخچهشارژ 15000تومانی  #همراه اولتغییر روند داده و فقط برای همراه اولی هـاست
برای ڪسانی ڪه شرڪت نڪردنابتدا نرم افرار مخچه رو دانلود ونصب ڪنید.http://bit.ly/jayeze_begirسپس شماره همراه اولتون وارد ڪنید و بازدن ڪد فعالسازی وارد برنامه شویدبعد از ورود به برنامه از شما ڪد معرف میخواد ڪه ڪد 70563  وارد ڪنید(الزامی
سپس از قسمت چالش دعوت ڪد معرف خودتون بگیرید و شروع به دعوت ڪنید..
به ازای اولین نفر دعوت  هزارتومان دو نفر بعدی 2هزار تومان
پنج دع
کسب درآمد نامحدود با دعوت دوستان به سایت نشانت برای تمامی اپراتورها
#هردعوت10هزارتومان

✅ بدون هزینه و نیاز به لغو 

1-ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت بشید. 

برای ورود به سایت کلیک کنید

2-سپس روی سه تیکه بالایی = صفحه لمس کنید و گزینه عضویت رو بزنید و در صفحه بعد شماره همراه خود ، رمز عبور ( دلخواه ) ، تکرار رمز عبور و در اخر گزینه ثبت نام بزنید و کد ارسال شده به شماره خود رو تایید کنید.

3-بعد ادامه ( ویرایش پروفایل )، ایمیل خود و اکانت اینستا
 بعد از چند سفری که به خارج از ایران داشتم دیدم ای دل غافل دارد کم کم جزییات سفرهایم از یادم میرود. سفرنامه تعدادی از سفرهایم را که سال 96 و 97 رفته بودم را نوشتم ولی قبل تر از آن نه و حالا با تکیه به هوش و حواس ضعیفم میخواهم سفرنامه سالهای قبل‌تر را بنویسم. اولین سفر سیاحتی من سفر به وان بود.

ادامه مطلب
 کسب‌ درآمد از طریق اپلیکیشن کیپاد

برای همه اپراتورها
مراحل:
1- اپ کیپاد رو دانلود و نصب کنید.

دانلود 

2- شمارتون رو وارد و در قسمت کد معرف 09374082525   رو وارد کنید.

3- پروفایلتون رو تکمیل کنید

✔ با دعوت از 10 تا 15 نفر، 30هزار تومان✔دعوت از 15 تا 30 نفر 50هزار تومان✔و دعوت از 30 نفر و بیشتر 100هزار تومان اعتبار دریافت میکنید.
✔ کد دعوت شما شماره موبایلتون هست که باید با اعداد لاتین وارد شود
✔ مدت زمان جشنو​​اره: از
۰) سلام. بالاخره اومدم که این پست سفرنامه‌طور رو کامل کنم و بذارمش! دلم می‌خواست یه قسمتاش رو به جز دفترم اینجا هم بنویسم، مخصوصا که به نوعی اولین سفر تنهاییم بود و اینکه مقصدش مشهد و همزمان با روز تولدم بود در کل حس خوبی می‌داد. (اینم بگم که در حالی که امسال همه حواسشون به ۹۸/۸/۸ بود، تولد من به طور متقارنی ۹۸/۸/۹ بودش :دی) من اونجا رفتم پیش دوستم و شخصیت‌هایی که اون چند روز می‌دیدم عبارت بودن از دوستم، مامانش، و دخترخاله‌ش که همسن مامانش بود
Lyrics Music Sina Derakhshande Deldar

ترانه و شعر آهنگ دلدار سینا درخشنده
میگی عاشقم از تو بدتر اگه عشقه تو باشه کمتر دیوونه میشه قلبم بگو بشنومت بلندترمیگم با تو تمومه کارم مگه جز تو کسی رو دارم چیزی به دل نگیری فقط سر به سرت میذارمچیزی به دل نگیری فقط سر به سرت میذارم
آخ یه دلدارم یه دلدار شدم عاشقت ای یار تو فقط لب تر کنی من میمیرم روزی صد بارآخ یه دلدارم یه دلدار شدم عاشقت ای یار تو فقط لب تر کنی من میمیرم روزی صد بار
تکست آهنگ دلدار سینا درخشنده
هی یه آدم ع
هانرى رونه دالمنى، دانشمند فرانسوی  در کتاب خود با نام «سفرنامه از خراسان تا بختیارى» می‌نویسد:
اگر به تاریخ مراجعه کنیم، مى‏‌بینیم که این رسم در زمان‌هاى پیشین هم در ایران معمول بوده است. زن زرتشتى با لباس بیرون‏ بوده است و مستورى، پوشیدگی و حجاب زنان علامت شأن، شوکت و احترام محسوب می‌شده است.
منبع:هانرى رونه دالمنى، سفرنامه از خراسان تا بختیارى‏، ترجمه‌ی محمدعلى فره‌وشى‏، انتشارات امیر کبیر، تهران‏، ص ۲۹۵٫
weblog_nevis@
عموی همسرم یکشنبه یعنی همین امشب افطاری دارن، چهارشنبه که دیدمشون دعوتم کردن و اصرار کردن که مامان بابا رو هم دعوت کنم و سفارش کنم که حتتتتما بیان! و خب برای رسوندن این منظور از یه عبارتی استفاده کردن که خیلی جالب و شیرین بود برام! فرمودن که : مامان بابا رو از طرف ما سخت دعوت بگیرید ! 
"سخت دعوت گرفتن" .. یه چیزی مثلِ سخت در آغوش گرفتنه انگار! یعنی یطوری دعوتشون کن که نگن نه! دعوتش سرسری نباشه.. خیلی قرص و محکم باشه!
داشتم فکر می‌کردم خدا ما رو برا
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دانلود باکیفیت

میگی عاشقم از تو بدتر اگه عشقه تو باشه کمتر
دیوونه میشه قلبم بگو بشنومت بلندترمیگم با تو تمومه کارم مگه جز تو کسی رو دارم
چیزی به دل نگیری فقط سر به س
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دانلود باکیفیت

میگی عاشقم از تو بدتر اگه عشقه تو باشه کمتر
دیوونه میشه قلبم بگو بشنومت بلندترمیگم با تو تمومه کارم مگه جز تو کسی رو دارم
چیزی به دل نگیری فقط سر به س
تو این دوسالی که تو وبلاگم ننوشتم خیلی سفرنامه ننوشته دارم، از مقاصد خیلی دور تا سفرهای یه روزه و دو روزه داخل ایران..البته بیشترش مال همون سال ۹۶ بوده که یجورایی بهترین سال عمرم تا حالا بوده،هعیییی حالا میخوام بنویسم میگم اونجوری کل وبلاگم میشه سفرنامه، تازه از اون مهمترش اینه که سفرنامه نوشتن مخصوصا همراه عکس گذاشتن تو وبلاگ خیلی وقت‌گیره مخصوصاتر که ماهها هم از سفره گذشته باشه.. یعنی یه تایم میخواد که در اتاقت رو ببندی کسی هم کار به کار
اولین کتاب‌ها را سال ۹۴ به من هدیه داده است. ذوق خواندم تقدیمی که اول کتاب‌های می‌نویسد قند در دلم آب می‌کند. آنقدر لذت بخش است که هیچ چیز جای آن را نمی‌گیرد. مخصوصا زمانی که می‌نویسد: «به تو که انگار هیچ‌وقت غریبه نبودی و دلت شبیه آسمان بعد از برف است، صاف و صیقلی...»اولین کتاب‌ها از منصور ضابطیان است. دو تا از مجموعه سفرنامه‌هایش، مارک و پلو و مارک دو پلو. عاشق مطالعه، سفر و عکاسی است. عاشق خواندن سفرنامه هم است. 
امیدوارم خدا بهمان کمک ک
 دانلود قسمت ۱۱ سریال از یادها رفته ,
دانلود قسمت یازدهم سریال از یادها رفته , دانلود قسمت 11 سریال از یادها
رفته , از یادها رفته قسمت 11 , از یادها رفته قسمت 11 یازدهم , دانلود
قسمت یازدهم 11 سریال از یادها رفته , دانلود قسمت یازدهم 11 سریال از
یادها رفته با کیفیت , دانلود قسمت 11 سریال از یادها رفته با کیفیت 1080p ,
سریال دلدار - قسمت 11 ,
دانلود قسمت 11 سریال از یادها رفته با لینک مستقیم
دانلود رایگان سریال از یادها رفته قسمت یازدهم با کیفیت عالی 720p
دان
من با تو قراری ست که از آغاز نهادیم ...
....
ای ماه فروزان و ای خسرو خوبان 
آن شعله جان بردار ...غم ها را بسوزان 
ای شادی جان من...
ای دلبر و دلدار ...
فردا از آن ماست ...
تقدیر بگردان!
...
میدونی همه دلتنگیا یه روز تموم میشه؟؟؟
×امروز رو مود آهنگ "صد بار "امید نعمتیم!
سجاد دیرمینا بازیگر سینما و تلویزیون ایران است که از مهم‌ترین آثار سجاد دیرمینا می‌توان به بازی در سریال‌های سایه بان و دلدار اشاره کرد. در این بخش از بیتوته بیوگرافی سجاد دیرمینا را به همراه عکس‌های او دنبال کنید.

بیوگرافی سجاد دیرمینا

ادامه مطلب
از اول تابستون برای سوم شهریور جشن تولد یک سالگی نوه‌ی خاله ام دعوت بودیم و قرار بود با خانواده‌ی مادری بریم که قسمت ما نشد و بقیه رفتند. تا اینکه دو. هفته پیش نتایج کنکور نگین اومد و آمل قبول شد و توفیق اجباری شد که سه تا خانواده بشیم( خواهر شوهرم و پسر اون یکی خواهرشوهرم) بریم سمت شمال. سفر ما از جمعه عصر شروع شد و به سمت تهران حرکت کردیم و شب رو مرقد امام موندیم و ساعت 5 صبح از جاده ی هراز رفتیم به سمت بابلسر . ساحل دوست داشتنی بابلسر منو یاد خا
اولین کتاب‌ها را سال ۹۴ به من هدیه داده است. ذوق خواندم تقدیمی که اول کتاب‌های می‌نویسد قند در دلم آب می‌کند. آنقدر لذت بخش است که هیچ چیز جای آن را نمی‌گیرد. مخصوصا زمانی که می‌نویسد: «به تو که انگار هیچ‌وقت غریبه نبودی و دلت شبیه آسمان بعد از برف است، صاف و صیقلی...» 
اولین کتاب‌ها از منصور ضابطیان است. دو تا از مجموعه سفرنامه‌هایش، مارک و پلو و مارک دو پلو. عاشق مطالعه، سفر و عکاسی است. عاشق خواندن سفرنامه هم است. 
امیدوارم خدا بهمان کمک

برای بودنت...برای این حجم وسیع خوشبختی؛
دین به گردن من است.
مدیونم به تمام انان که می توانستند تو را داشته باشند.
حالا که سهم منی
باید به قدر همه دوستت داشته باشم
باید قدرت را بدانم
باید مواظبت باشم
به اندازه ی تمام کسانی که میشد سهمشان باشی.
میدانی دلدار نگاهت که میکنم
فکر میکنم چه بیچاره اند آنان که تو را ندارند.
کاش میشد این بزرگِ بودنت مال همه باشد
بعد نیمه ی جبار وجودم سرکش میشود که نه!!
تو فقط مال منی!!
من مدیونم به آنانی که سهمشان نیستی..

کسی که از این دعوت بزرگ آگاه شود، باید بکوشد که از دعوت شدگان این دعوت گردد. این جانشین و برادر او امیرالمؤمنین  علیه‌السلام است که می‌فرماید: «از زمانی که ندای منادی رسول خدا صلوات الله علیه را که برای روزه این ماه ندا می‌کرد شنیدم، هیچ‌گاه روزه این ماه را از دست نداده و در تمام عمرم آن را از دست نخواهم داد؛ اگر خدا بخواهد.»
ادامه مطلب
شاید علاقه به نوشتن، ریشه در علاقه به ماندن داشته باشد. بودن یا نبودن، مسأله این است؟ بودن یا همان وجود که پرسش اصلی‌ فلاسفه است. این نوشتی که هدفش ماندن باشد چقدر ارزش دارد؟ 
ماندن شاید فی نفسه ارزشی نداشته باشد اما اگر بخواهی برای «چیزی» بمانی، شاید ارزشمند شود. و آن ماندن شاید برای بیدار شدن و بیدار کردن لازم باشد.

سفرنامه‌ی انسان نام داستانی خیالی است که قرار است در آینده بنویسم! شاید بلند پروازانه به نظر برسد اما بلند پروازی در این زم
شاید علاقه به نوشتن، ریشه در علاقه به ماندن داشته باشد. بودن یا نبودن، مسأله این است؟ بودن یا همان وجود که پرسش اصلی‌ فلاسفه است. این نوشتی که هدفش ماندن باشد چقدر ارزش دارد؟ 
ماندن شاید فی نفسه ارزشی نداشته باشد اما اگر بخواهی برای «چیزی» بمانی، شاید ارزشمند شود. و آن ماندن شاید برای بیدار شدن و بیدار کردن لازم باشد.

سفرنامه‌ی انسان نام داستانی خیالی است که قرار است در آینده بنویسم! شاید بلند پروازانه به نظر برسد اما بلند پروازی در این زم
دانلود آهنگ جدید سینا درخشنده به نام دلدار با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Sina Derakhshande Called Deldar

دانلود آهنگ سینا درخشنده به نام دلدار

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98)
سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98) با پاسخ
سوالات بانک پاسارگاد در سال ۹۸ (جدید اسفند 98)
نمونه سوالات بانکها در سال 98 (عمومی و تخصصی)

نمونه سوالات بانکی

سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند ۹۸ (جهت دانلود کلیک کنید)
دانلود آهنگ جدید امید جهان به نام یار یکی دلدار با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Omid Jahan Called Yar Yeki Deldar Yeki

دانلود آهنگ امید جهان به نام یار یکی دلدار

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
سفرنامه نویسان ایرانی

در این بخش جهانگردان ایرانی که در فضای مجازی سفرنامه هاشون رو مینویسند معرفی می کنم
برادران امیدوار
بی شک عیسی و عبداله امیدوار الهام بخش خیلی از جهانگردان ایرانی بودند. سفر ده ساله که سال ۱۳۳۳ با امکانات اون زمان شروع کردند. سفری که حتی با امکانات امروز هم کسی بخواد انجامش بده بسیار دشواره. خواندن کتاب سفرنامه های ایشون رو به همه توصیه می کنم.
omidvar-brothers.com
وبلاگ خاطرات سفر
ادامه مطلب
 آخرین روز جشنواره بود. همراه خانم دکتر دوری در نمایشگاه زدم. چند کار جالب کرده بودند. اول اینکه میزی برای نویسندگان محلی پیش بینی شده بود و از آنها دعوت کرده بودند تا در جشنواره حضور داشته باشند. کتابهایشان را هم روی میز گذاشته بودند. سه نفرشان را دیدم. دو نفر سنی ازشان گذشته بود. یک نفرشان جوان بود. مهندس بود و در شرکت نفت کار می کرد. خاطرات دوران دبیرستانش را منتشر کرده بود. دوم برنامه هدیه تصادفی کتاب را تدارک دیده بودند. یک کتاب می خریدی و ا
دعوت کردنِ مردم به امام زمان و شناساندنِ حضرت
هر کس به میزان علم و دانش خود، باید مردم را به سوی امام دعوت نماید و مردم را به ایشان نزدیک نماید و نشر معارف مهدویت از جمله این کارهاست. شخص دعوت کننده باید علاوه بر حکمت علمی، دارای حکمت عملی بوده و بصورت عملی مردم را با حضرت آشنا نماید زیرا تاثیر بیشتری دارد.
☀️ امام معصوم میفرماید: همانا عالِمی که به مردم معارف دینشان را یاد میدهد و ایشان را به امامشان دعوت میکند، از هفتاد هزار عابد، برتر است.
حرف هایی بود که از اول این ماه رمضون تو دلم مونده بود . حرف هایی که مخاطبشون کسی نبود جز "رفیق" . اما می ترسیدم بهش بگم . می ترسیدم از دستش بدم ... تجربه ی تلخی داشتم که بهم می گفت سکوت کن و هفتاد وجه نه ، هزار و یک وجه برای کار هاش در نظر بیار و اجازه نده سوءظن رابطه ی بین شما رو خراب کنه ... اجازه نده ماجرای رفیق بشه مثل ماجرای "سید" . کسی که امیدوار بودم رفاقتمون تا آسمون ها ببرتمون اما تو یه روزِ نحس حرفای دلم رو به زبون آوردم و از همون جا فاصله ها بیش
عروس که فمینیست باشه فق میخاد خانوم ها رو به عروسیش د عوت کنه . نمیدونم چرا وقتی میخایم یه خانواده رو دعوت کنیم اول اسم آقا رو مینویسیم بعد مینویسیم همراه با خانم. مخصوصا وقتی که خانم اون خانواده باهامون نسبت داره. مثلا میخوایم خانواده دخترخاله رو دعوت کنیم مینویسیم آقای فلانی و همسر محترم .
در صورتی که درستش اینه بنویسیم دخترخاله عزیزم و همسر محترمش .
مرا تن زورق است و ناخدا دل
در این زورق بود فرمانروا دل
رسد فایز بساحل یا شود غرق
نمیداند کجا ما را برد دل
من از دست کماندارن ابرو
نمی تونم گذر کردن بهر سو
لبان لعل چون خون کبوتر
سواد زلف چون پر پرستو
نه من لوکم که بر پشتم زنی بار
نه من مارم که بر فرقم زنی دار
نه من بیدم کزین بادها بلرزم
منم فایز که دارم داغ دلدار
شـارژ 66000تومانی #همراه_اول❤️
سرویس اول
✅ فعــــــالـه /بـــــرای کســــانی کــــه نگــــرفتـــن
ثبت فوری شارژدهی فوری....
1⃣ابـتدا ارسـال کد 2307553
 بـه40520
2⃣سـپس ارسـال ڪدفعـالسازی بـه40520
#توجه
اگه کد دعوت دریافت نکردین سامانه رو لغو کنین دوباره با کد دعوت عضو بشین✅
سپس با دعوت دوستانتون تا سقف 66000 تومان شارژ بگیرید
نفر اول=1000تومان
سـه نفربعدی=5000تومان
هر5 نفر بعدی=10000تومان
دریافت شـارژ بعـد از هـر تبریڪ از طریق پیامڪ  با ارسـال  checkout بـه40
دانلود سریال دلدار با لینک مستقیم 
سریال ایرانی دلدار با کیفیت عالی 
قسمت 05 سریال دلدار قرار گرفت
دانلود سریال دلدار با کیفیت عالی
دانلود سریال تلویزیونی دلدار
مشخصات سریال
منتشر کننده : سیمرغ فیلم
نام سریال :دلدار
گروه فیلم : درام، اجتماعی
شبکه پخش کننده : دو سیما
محصول سال : 1398-رمضان
محصول کشور : ایران
تعداد قسمت ها : 30
نویسندگان : آزیتا ایرایی، مهدی حمزه
کارگردان :برادران محمودی
بازیگران : محمدرضا غفاری، الناز حبیبی، حسام محمودی، سوگ
شارژ رایگان برای تمام اپراتورها برنامه #دیجی_پی 
1⃣ ابتدا نرم افزار دیجی پی از لینک زیر نصب کنید.
https://cafebazaar.ir/app/com.mydigipay.app.android/
2⃣ سپس شمارتون وارد کنید و در قسـمت پایین رو کد معرف بزنید، کد OTKOYM  وارد کنید بعد کد فعالسازی رو وارد کنید.
کد معرف : OTKOYM
حالا از قسمت دعوت از دوستان کد مخصوص خودتون بگیرید و به ازای هر دعوت 2000 تومان به کیف پول شما اضافه میشود.
از قسمت خرید شارژ ~ شماره دلخواه وارد کنید و تایید خرید بزنید در مرحله آخر که کارت بانکی ظاهر
شارژ رایگان  #سایت_امتیاز برای  تمام اپراتورها محدودکسانی که نگرفته اند دعوت دوستان به 10 امتیاز (1000 تومان) #افزایش یافت زودتر‌ ثبت نام کنید10 امتیاز :1000تومن شارژ رایگان20 امتیاز:2000هزارتومان شارژ رایگان50امتیاز :5000 هزارتومن شارژ رایگانابتدا وارد سایت زیر بشید شماره تلفن رو وارد و کد فعالسازی رو وارد کنید   https://l.emtiyaz.app/b65fad8895⚡️به محض ورود یک امتیاز میگیرید و با دعوت هردوست10  امتیاز معادل 1000 تومان دریافت میکنیدهردعوت 10 امتیاز(1000 تومان)برای
کسب درآمد برای تمامی اپراتورها کسانی که شرکت نکردن
❇تست شده
۱- وارد لینک زیر بشید
ورود به سایت
۲- نام و نام خانوادگی(دقیق) و شماره‌تون رو وارد کنید و گزینه من ربات نیستم رو تایید کنید و سپس کد دریافتی رو وارد کنید۳- به قسمت «داشبورد» رفته و مشخصات خواسته شده رو وارد و ذخیره کنین.۴-مشخصات وارد شده باید با مشخصات حساب بانکی که وارد میکنین یکی باشه.
۵- برای دریافت لینک دعوت، به قسمت همکاری در فروش برید و لینکتون رو کپی کنید.
۶- با ثبت نام، 5000 تومان

انقدر پر حرفم که یادم نمیاد چطوری باید بنویسم...
فقط میدونم باید جز جز این لحظه ها رو ذخیره کنم ک یادم نره این روزای پر برکت رو
شمع های نونزده سالگی رو هم فوت کردم
شمعایی ک دلدار روشن کرد برام
و ارزوم روزای خوب پیش رو باهاش بود
وقتی ک درست شونه به شونه اش نشسته بودم:)

این روزا نمیدونم خدا رو چطوری شکر کنم
نمیدونم خوابم یا بیدارم...
سالی ک گذشت هم مسیر رو پیدا رو کرد
هم هم-مسیر :)

چطور اینهمه برکت یهو سرازیر شد تو زندگیم؟
به دعای خیر کی؟
به پاس ک
ابن بطوطه
محمدعلی موحد
سفرنامۀ ابن بطوطه، سیاح مراکشی گویاترین و زنده‌‌ترین سند فرهنگی جهان اسلام است که از قرن هشتم هجری (چهاردهم میلادی) به دست ما رسیده است. سفرنامۀ وی، آیینه‌‌ای است که زیر و روی جوامع اسلامی قرن یادشده در آن منعکس است. نه‌ تنها سیره و عملکرد طبقات حاکم و نگرش و روش پادشاهان و دیوانیان که راه و رسم عالمان و فقیهان، مراسم و آداب و تشریفات جاری، چگونگی گذران مردم، مدرسه‌‌ها و خانقاه‌‌ها، شادی‌ها و ماتم‌‌ها و در یک کل
اما دیگه هیچ چشمی اطراف رو نگاه نمیکنه و هیچ زبونی آروم نمیگه بیا اینجا و هیچ لبی منو نمیبوسه.
اما هیچ شعری برای تو حفظ نمیشه و هیچ دهانی اونو برات نمی‌خونه و هیچ دستی موهای کوتاهتو نوازش نمی‌کنه.
اما هیچ فرد جدیدی جذب دینامیک رابطه‌ی ما نمیشه. هیچ کسی تو غم چشمای تو غرق نمیشه. هیچ فریادی برای دوری از تو سر داده نمیشه.
در جهنم میبینمت دلدار من.
رضا صادقی – دعوت
دانلود آهنگ دعوت با صدای رضا صادقی ، خواننده ی محبوب کشورمون.
امیدوارم از گوش دادن به این ترانه ، لذت ببرید.
این آهنگ مربوط به تیتراژ ویژه برنامه دعوت است.
Reza Sadeghi – DAVAT
خواننده رضا صادقی آهنگساز و تنظیم کننده مهدی ابراهیمی نژاد شاعر پیام ربیعی میکس و مستر فرید ایمانی گیتار … هیراد نیکنام،پاشا فاطمی کارگردان محمد سیحونی
ایندانلود این آهنگ از آی سانگز
---
کانال تلگرام : ♫ @isongsir ♫
سایت : http://isongs.ir
[عکس 320×320]
مشاهده مطلب در کانال
#جدیییید
شارژ رایگان و پول نقد با دعوت دوستان به #وین
محدود/ برای #همه_اپراتورها
➊ ابتدا برنامه #وین از لینک زیر ، دانلود و نصب کنید.
لینک مستقیم: http://winiha.ir/r/Y0
گوگل پلی: http://winiha.ir/r/Y1
➋ سپس شمارتون رو وارد کنید و در قسمت کد معرف ، کد 1017414 را وارد کنید تا 50 سکه هدیه بگیرید.
کد معرف(الزامی) : 1017414
⇐ با دعوت از هر نفر 5 الماس هدیه میگیرید که با رسیدن به 10 الماس میتونید شارژتون رو دریافت کنید.
{هر 10 الماس = 1000 تومان شارژ}
● برای دریافت کد معرف خود ، به قسمت "ا
بسم الله الرحمن الرحیم
شما دعوت هستید .
برا نوشتن یک مطلب چه کوتاه و چه بزرگ
مطلبی با بوی شهدا..
شما تو این نوشته شهدا های میشناسید اسم می برید
از استان ها مختلف اسم ببرید که عالی می شود.
چندتا کتاب هم در مورد شهدا اسم می برید.
چندتا کتاب دفاع مقدسی نام می برید.
مطلب هم نوشتید هدیه می کنید به رفیق شهید تون
لطفا به چند نفر دعوت نامه رو بفرستید تا اون ها دست به قلم بشوند.
بنده دعوت می کنم
از آقای سلیمانی،آقای رهام
خادم اما زمان عج
آقای مقدم
فانوس
آقا
سامانه دعوتی #همراه_اول
برای کسانی که نگرفته اند
‼️ ممکنه به بعضی سیمکارتها کد دعوت نده
هر خطی که کد دعوت نده موثر حساب نمیشه 
 ‼️
#سرویس_دستپخت
بدون شارژم میشه / ثبت و دریافت شارژ #فوری
1️⃣ارسال.  4282886   به 40510
↩️` سپس ارسال کد فعالسازی دریافتی به سرشماره 40510

به ازای دعوت از:
نفر اول : 1000تومان شارژ
سه نفر بعدی : 5000تومان شارژ
هر پنج نفر بعدی : 10 هزارتومان شارژ
 تا سقف 66هزارتومان
✅ بعد از تکمیل دعوتهای هر مرحله پیام تبریک دریافت میکنید
دریا
شب جمعه است
ارباب هوایت نکنم میمیرم...
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
ارباب
تو خودت قول بده کرببلا می بری ام
شب لیله الرغائب خدا کنه قسمت و دعوت...

پ ن:
شهریور ماه سال گذشته(1396)در صحن با صفایت بودم...دلم اونجاست هنوز...جامانده...خوش ب حال دل من مثل تو دارد آقا...
دلتنگ کرببلایم. ..
در خواستی از فادیا خانم
نام فیلم : دلدار عاشق Dil Tera Aashiq 1993 ژانر : کمدی | درام کارگردان : Lawrence D’Souza بازیگران : Madhuri Dixit, Salman Khan, Kader Khan محصول : هند زبان : فارسی زمان : ۱۵۱ دقیقه امتیاز : ۵٫۱/۱۰ کیفیت : DVDRip فرمت : MKV حجم : ۶۰۰ مگابایت خلاصه داستان : ویجی (سلمان خان) که فردی ثروتمند هست ، عاشق پرستار بچه ای به نام نانی (ماهودری دیکسیت) میشود و …

ادامه مطلب
اولین بار که رفتیم ناهار بیرون
داشتم میگفتم که دوس دارم بنویسم دوباره ؛ اینکه کاش از اولین روز صحبتمون نوشتن رو شروع میکردم ولی خب نمیدونستم چی میشه ...
اما الان نا خشنود هستم که کاش مینوشتم .
از اینکه خیلی چیزا رو نمی نویسم و اصن میدونی که خیلی وقت که حالی برای نوشتن ندارم ، البته حال هم بود ولی دل به نوشتن نداشتم . یه وقتایی دل بود ولی دلدار نبود . 

دانلود سریال دلدار با لینک مستقیمدانلود سریال ایرانی دلدار با کیفیت عالیقسمت 32 (آخر) سریال دلدار قرار گرفت

منتشر کننده : سیمرغ فیلم
کیفیت: 720p| 480p
کشور سازنده: ایران
ژانر:  اجتماعی ، درام
کارگردان: برادران محمودی
بازیگران: محمدرضا غفاری، الناز حبیبی، حسام محمودی، سوگل خلیق، نیما رئیسی، مهران نائل، پیمان مقدمی، سجاد دیرمینا، شادی مختاری، خیام وقارکاشانی، صحرا اسدالهی و ...
دل دار یک قصه عاشقانه است که در بستر عشق و اتفاقات اجتماعی که جوانان

حقیقتا مجال سخن نیست ... و دل گرفته ست 
.

او صبر خواهد از من ...بختی که من ندارم!من وصل خواهم از وی، ...قصدی که او ندارد!
.
مقصود اگر از دیدن دنیا فقط این بوددیدیم ،ولی دیدن دنیا به چه قیمت؟ 
.
گیرم که هزاران غزل از هجر نوشتیمجرات که نداریم به دلدار بگوییم ...! :(

من فراموش شدمهیچ خریداری نیستنه دلی هست نه دلدارهواداری نیستساکن کوچه ی عشقیم ولی نیست صداآه ای خالق خوبی! چرا یاری نیست؟گفته بودم که دلم پیش کسی...نه! هیچ، هیچ!مرده ام من؟خاک سرد است؟چرا زاری نیست؟آی ای ساکن آن کوچه ی متروکه ی ما...پس کجایی که دلم را چو تو دلداری نیست؟هیچ میخوانی تو ای شاهد نومیدی منشعر زخمی شده ام را که سپهداری نیست؟خسته امزار شدمدور مشوحرف بزن...بس کن اینبار بیاتا دل و جانم بدهمتا نگویم که دگر هیچ خریداری نیست!
شعر: فاطمه اف
#جدیییید
پول نقد با دعوت دوستان و مسابقات اپلیکیشن #صدرنشین
☑️برای #همه_اپراتورها 
1⃣ ابتدا نرم افزار صدرنشین از لینک زیر دانلود و نصب کنید
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Datis.Sadrneshin
2⃣ سپس به قسمت ثبت نام بروید و بخش ورود شماره موبایل بزنید و شمارتون وارد نمایید و کد فعالسازی ارسال شده وارد کنید و در قسمت کد معرف کد  FA0C535 بزنید.
#الزامی: برای دریافت هدیه ورود 35 الماس حتما کد معرف بزنید FA0C535
#توجه: الماس ها برای بازی کردن و گرفتن جایزه های نقدی بهشو
تو این دوسالی که تو وبلاگم ننوشتم خیلی سفرنامه ننوشته دارم، از مقاصد خیلی دور تا سفرهای یه روزه و دو روزه داخل ایران..البته بیشترش مال همون سال ۹۶ بوده که یجورایی بهترین سال عمرم تا حالا بوده،هعیییی حالا میخوام بنویسم میگم اونجوری کل وبلاگم میشه سفرنامه، تازه از اون مهمترش اینه که سفرنامه نوشتن مخصوصا همراه عکس گذاشتن تو وبلاگ خیلی وقت‌گیره مخصوصاتر که ماهها هم از سفره گذشته باشه.. یعنی یه تایم میخواد که در اتاقت رو ببندی کسی هم کار به کار
شروع مسابقه «کوییزی شو» به مناسبت عید نوروز ⁣
از همین الان تا ۱۶ فروردین، دوستاتو کوییزشویی کن و علاوه بر دریافت پول نقد و جون اضافه به ازای هر دوست، اگه بیشتر از همه دوستاتو دعوت کنی، بدون قرعه‌کشی برنده کنسول PS4 میشی! ⁣
جوایز مسابقه:⁣
❤️ به ازای هر نفری که با کد دعوت شما تو کوییزشو ثبت‌نام و حداقل تو یک مسابقه شرکت کنه، یک جون اضافه و ۱۰۰۰ تومن به حساب کاربری شما و دوستتون واریز میشه. ⁣
در پایان مسابقه (۱۶ فروردین)،کسی که بیشترین تعداد
چشم آلوده کجا،دیدن دلدار کجا؟
دل سرگشته کجا وصف رخ یار کجا؟
قصه ی عشق من و زلف تو دیدن دارد
نرگس مست کجا همدمیِ خار کجا
سر عاشق شدنم لطف طبیبانه توست
ورنه عشق تو کجا این دل بیمار کجا؟
منتی بود نهادی که خریدی ما را؛
رو سیه برده کجا میل خریدار کجا؟
هرکسی را که پسندی بشود خادم تو
 خدمت شاه کجا نوکر سربار کجا؟
کاش در نافله ات نام مرا هم ببری
که دعای تو کجا عبد گنهکار کجا؟
مهر من گر که فتد در دل تو میفهمم؛
شهد دیدار کجا دوری دلدار کجا؟
به خدا چون دل زه
شارژ رایگان و نامحدود
   ایرانسل_همراه‌اول_رایتل
کسانیکه شرکت نکردن  گپ
1 ابتدا پیام‌رسان گپ رو دانلود و نصب کنید.
2 شماره خودتون و سپس کد فعالسازی رو وارد کنید. 
3 در قسمت شناسه معرف  farscoin  رو وارد کنید.
جهت دعوت از دوستان درقسمت منو (بالای صفحه) برای خودتون شناسه کاربری بسازید.
با دعوت هر نفر 1000 تومان دریافت کنید.
❇️ برای دریافت شارژ به قسمت پیشخوان خدمات مالی برید.

بسم الله الرحمن الرحیم
شما دعوت هستید .
برا نوشتن یک مطلب چه کوتاه و چه بزرگ
مطلبی با بوی شهدا..
شما تو این نوشته شهدا های میشناسید اسم می برید
از استان ها مختلف اسم ببرید که عالی می شود.
چندتا کتاب هم در مورد شهدا اسم می برید.
چندتا کتاب دفاع مقدسی نام می برید.
مطلب هم نوشتید هدیه می کنید به رفیق شهید تون
لطفا به چند نفر دعوت نامه رو بفرستید تا اون ها دست به قلم بشوند.
بنده دعوت می کنم
از آقای سلیمانی،آقای رهام
خادم اما زمان عج
آقای مقدم
فانوس
آقا
امروز بعد از اینکه نماز ظهر و عصر رو به امامت آقای دکتر برگزار کردیم، موقع بازگشت به اتاق جلسه خواستم یه پیشنهادِ هیجان‌انگیز و تا قسمتی هم سادیسماتیک مطرح کنم و برای مستر نوشتم که :"به نظرت آقای دکتر رو برای جمعه دعوت کنم به دعای ندبه؟"
و این پیام رو به اشتبااااااه برای خودِ آقای دکتر ارسال کردم!
بدین ترتیب آقای دکتر اینطوری به خونه ما دعوت شد!

+میگم تشریف بیارین خوشحال میشیم. میگه: حالا اول شما مشورت‌هاتونو بکنین! :دی
+حجم شرمندگی و خجالتم
به نام خدا 
بازی فروت کرفت یکی از بازی های پر طرفدار ایرانی هست که خیلی ها دوست دارن با پول و سکه ی بینهایت ، بازی رو تجربه کنند.
این بازی قابلیت هک رو بصورت مستقیم نداره ولی با *کد دعوت* میشه اون رو هک کرد.
ما هر هفته کد دعوت هک شده برای شما قرار میدیم تا سکه های شما افزایش پیدا بکنه.
تاریخ اولین کد دعوت هک شده "کد دعوت درهمین وبلاگ قرار داده می شود":
1398/05/12
 جــــدیــــد #رایگانکسب درآمد 5000 هزارتومانی
1-به لینک زیر رفته 
https://www.5010050.com?ref=1553246059
نام و نام خانوادگی + شماره تون رو وارد کنید و گزینه من ربات نیستم رو بزنید و تایید کنید و سپس کد دریافتی رو وارد کنید
سپس به قسمت «داشبورد» رفته و مشخصات خواسته شده رو وارد و ذخیره کنید
مشخصات وارد شده باید با مشخصات حساب بانکی که وارد میکنید یکی باشه.✳️ پس از تایید شدن مشخصاتتون میتونید 5000تومان رو برداشت کنید
برای دعوت از دوستان ، در منو از قسمت «همکاری

°با سلام خدمت شما همراهان همیشگی سایت شارژ رایگان

امروز هم بامعرفی  یکی از بهترین برنامه های شارژ رایگان (دیجی پی) در خدمت شما هستیم 
ساز و کار این برنامه به شکلی است که با دعوت هر نفر مبلغ 2000تومان (دو هزار تومان) به شما تعلق میگیرد که این عدد نسبت به برنامه های مشابه عدد بسیار خوب و بالاییست

یکی دیگر از مزایای این برنامه شرکت دادن شما در قرعه کشی های مخطلف است که با دعوت افراد میتونید شانس خود را بالا ببرید !

بنابرین شما با
*معجزه بی نظیر*
 سوره_اسراء آیه ۸۸
قُل لَئِنِ اجتَمَعَتِ الاِنسُ عَلی اَن یَاتُوا بِمِثلِ هذا القُرآنِ لا یَاتُونَ بِمِثلِهِ وَ لَو کانَ بَعضُهُم لِبَعضٍ ظَهیرا
بگو: اگر (تمام) انس و جن گِرد آیند تا همانند این قرآن را بیاورند، نمی‌توانند مثل آن را بیاورند، هرچند که بعضی پشتیبان و یاور دیگری باشند
 تفسیر_و_توضیح
آیه با صراحت تمام همه جهانیان از کوچک و بزرگ، عرب و غیر عرب دعوت به مقابله با قرآن کرده و میگوید: اگر فکر میکنید قرآن سخن خدا نیست ش
سلام
دلم می‌خواست از سفر تبریز بنویسم. سفری که مربوط میشه به دقیقا سه ماه پیش. از روز اولش داشتم می‌نوشتم ولی خب توفیق حاصل نشد یه پست از توش دربیارم. سه تا سفرنامه نوشتم با سه حال متفاوت. و البته همش تا روز دوم. الان که خواستم کاملشون کنم، دیدم نه بقیه‌شو زیاد یادم میاد، نه حال من حال اون سه تا سفرنامه‌س. (یا شاید سه تا سفر!) اون چهار پنج روز تبریز که که چهل و هشت ساعتش تو مسیر گذشت، سفر خیلی مهمی بود. پر از لحظه‌های خوب، بد و زشت. یه نفر همچنا

انیمهRakudai Kishi no Cavalry   با لینک مستقیم
نام انیمه :Rakudai Kishi no Cavalry

خلاصه انیمه

داستان درباره  (مدرسه شمشیر) که دانش اموزان این مدرسه با استفاده از جادو و هنر شمشیر زنی اموزش میبینن ایکی کورگانی برای اموزش به این مدرسه میره ولی او یک شوالیه شکست خورده و از درجه بائین هست .چرا که او هیچ هنری در جادوگری نداره از شانس بد او در یک روز به یک دوئل دعوت میشه توسط استلا که یک شاهزاده و شماره ۱ مدرسه هست و در این مبارزه هر کس بازنده بشه باید تا اخر زندگیش
صدق و عدل از خصوصیات دعوت الهی
دعوت اسلام را باید با صراحت، با شجاعت، با صداقت، همراه با رکن اصلی دعوت اسلام - یعنی عدالت - در دنیا منتشر کرد. فرمود: «و تمّت کلمة ربّک صدقا و عدلا»؛(۱) این دو تا، خصوصیات دعوت الهی است؛ خصوصیات کلمه‌ی ربوبی است: «صدق و عدل»؛ «صداقت و عدالت». مسلمانها این را باید در دنیا از خودشان نشان دهند. این، دلها را متوجه خواهد کرد؛ پیام اسلام را به دلها خواهد رساند. البته دشمنی‌ها هم وجود دارد و ادامه پیدا خواهد کرد. باید در
سلام
دلم می‌خواست از سفر تبریز بنویسم. سفری که مربوط میشه به دقیقا سه ماه پیش. از روز اولش داشتم می‌نوشتم ولی خب توفیق حاصل نشد یه پست از توش دربیارم. سه تا سفرنامه نوشتم با سه حال متفاوت. و البته همش تا روز دوم. الان که خواستم کاملشون کنم، دیدم نه بقیه‌شو زیاد یادم میاد، نه حال من حال اون سه تا سفرنامه‌س. (یا شاید سه تا سفر!) اون چهار پنج روز تبریز که که چهل و هشت ساعتش تو مسیر گذشت، سفر خیلی مهمی بود. پر از لحظه‌های خوب، بد و زشت. یه نفر همچنا
یک
طرح نو، یک حرف تازه یک عدد خودکار
یک برگ کاغذ، یک غزل، یک چشمه، یک گلزار
دو
چشم  پر شوق و یکی قلب پر از امید
دستی به سوی آسمان، شب تا سحر بیدار
یک
جانماز و مهر با صد دانه ی تسبیح
با یک مفاتیح الجنان، یک یار، یک دلدار
یک
جلد قران مجید و شاخه های گل
در یک شب رویایی و همرنگ با ابرار
یک
آینه یک قلب پاک و ساده، یک توفیق
توفیق  می خواهم  فقط توفیق یک دیدار
گر
پرده بردارد ز رخ دلدار در آن شب
هوش از سر من می برد دیدار آن رخسار

من
با همین رویا خوشم در
این بچه هایی که می‌روند پی بخت، به قاعده ی "آن را که خبر شد، خبری باز نیامد"، یک دفعه چنان از همه صحنه ها حذف می‌شوند و قطع رابطه با خلق می‌کنند که آدم نگران حیاتشان می‌شود!
یک سلامی بدهید، پیامی بدهید، جوابی بدهید، دلدار ناراحت نمی‌شود ها. 
درست است که بعد از عقد محدوده تکلیف انسان و اولویت های زندگی تغییر می‌کند. ولی شهید کردن تمام فعالیت ها و روابط بیرونی، کمی عجیب به نظر می‌رسد. کاش بتوانیم مدیریت کنیم هر کاری سر جای خودش باشد. بیرون از
دانلود آهنگ امین رستمی – یار نبودی
Download New Music Amin Rostami – Yar Naboodi

دانلود آهنگ امین رستمی یار نبودی

متن آهنگ امین رستمی با نام یار نبودی

نذار برم بگیر جلو راهمو عزیزم بفهم غمای توی چشمامو عزیزم
بیا بسازیم با هم هر جوری که میشه دلم میلرزه صحبت دوری که میشه
آخه تو هم عشق و هم باورمو زدی سوزون

شارژ 66000 تومانی همراه اول ممکنه به بعضی از خطوط کد نده
بـــدون شـارژ هم می شه شرکت کرد
1-ابتدا کــد 2881109 رو به 40525 ارسال کنید2-سپس کد دریافتی رو به 40525 ارسال کنید
به ازای دعوت دوستانتون تا سقف 66000 تومان شارژ «پین» بگیریددعوت نفراول =1000 توماندعوت 3 نفر بعدی =5هزارتوماندعوت هر5 نفری= 10هزار تومان
دریافت شارژ پس از دریافت پیامک تبریک  با ارسال checkout دریافت کنیدلغو سامانه ارسال off/off1 به 40525❇️شارژرایگان میخوای بیا تو❇️کانال تلگرامی ماhttps://t.me/joinchat/AAAAAD
دانلود آهنگجدید شاد و عاشقانه ظلما ظلما ظلما حسین عامری : توی این شهر همه میدونن که تو رو دوست دارم
Ahang Hosein Ameri Zolma Zolma Zolma : toye in shahr hame midonan ke to ro dos daram
دانلود آهنگ ظلما ظلما ظلما حسین عامری : توی این شهر همه میدونن که تو رو دوست دارم
ظلما ظلما ظلما ظلما ظلما ظلما
توی این شهر همه میدونن که تو رو دوست دارم که تور و دوست دارم
واسه تو همه میدونن جونمو میزارم جونمو میزارم
گل اناریی تویی یار من تویی دلدار من تویی دلدار من
گل اناریی تویی یار من تویی طناز م
از همه کشاورزان و مهندسین کشاورزی که علاقه دارند تا بقیه کشاورزان و مهندسین در خصوص مباحث کشاورزی بحث داشته باشند دعوت میشه تا به گروه تلگرام کشاورزان بیان.
من لینک انجمن کشاورزان رو برای عضویت شما در زیر همین مطلب میزارم و دوباره از همه دانشجویان و مهندسان و کشاورزان و باغداری دعوت میشه به گروه بیان و بقیه رو هم به گروه دعوت کنند.
https://t.me/joinchat/CC4Z_QxCDQeSzqDMFsFDuQ
به کتاب فروش گرامی سپرده بودم وقتی «بی زمستان» رسید خبرم کند، دو شب پیش اتفاقا در نزدیکی کتابفروشی‌اش بودم که زنگ زد کتابت رسیده، بی‌معطلی رفتم گرفتم و دیروز همه‌اش را یکجا خواندم...
تمام بی‌زمستان را در یک اضافه‌کاری تحمیلی که هنوز ساعتی از آن باقیست خواندم و گذر کسالت‌بارش را التیام دادم،  این کتاب روند رو به اوج سفرنامه‌های ضابطیان را ادامه نداده بود، تاجیکستانش عالی بود، گرجستانش خوب و آذربایجان متوسط شاید هم بد.نام کتاب هیچ ربطی
شما با اولین دعوت موفق با عنوان "کارآموز" وارد این طرح می شوید و با بالا بردن تعداد دعوت های موفقخود مرحله به مرحله جایزه های بزرگتری رو دریافت خواهید کرد.در این اپ بر اساس تعداد کل دعوت های موفق افراد، 12 جایگاه طراحی شده که در هر کدامپاداش های مختلفی برای عملکرد شما در نظر گرفته شده است.پاداش ها و شیوه محاسبه و تخصیص آنها در اپ متنوع و پیچیده است ولی بطور خلاصه شمابعنوانِ:1 . کارآموز: با هر دعوت موفق تا 1500 تومان جایزه2 . کاردان: با هر دعوت موفق ت
ادْعُ إِلى‏ سَبیلِ رَبِّکَ بِالْحِکْمَةِ وَ الْمَوْعِظَةِ الْحَسَنَةِ وَ جادِلْهُمْ بِالَّتی‏ هِیَ أَحْسَنُ إِنَّ رَبَّکَ هُوَ أَعْلَمُ بِمَنْ ضَلَّ عَنْ سَبیلِهِ وَ هُوَ أَعْلَمُ بِالْمُهْتَدینَ (125)
 با حکمت و اندرز نیکو به راه پروردگارت دعوت کن و با آنان به [شیوه‏اى‏] که نیکوتر است مجادله نماى. در حقیقت، پروردگار تو به [حال‏] کسى که از راه او منحرف شده داناتر، و او به [حال‏] راه‏یافتگان [نیز] داناتر است.

1398/11/7
دکتر حسن عباسی در سخنر
بعد اینهمه سال فعالیت، ینی بیان یه اپلیکیشن برا موبایل نداده بیرون؟؟
این چه وعضشه؟؟چرا مسئولین پاسخگو نیستن؟؟
پ.ن1: من کاملا بی دعوت در پویش شرکت کردم، حس اون چتربازی رو دارم که بی دعوت میره یه عروسی، به فامیل عروس میگه من فامیل دومادم، به فامیل دوماد میگه من فامیل عروسم... فقط خدانکنه عروس و دوماد فامیل ازآب دربیان!
پ.ن2:اگه همتون مثل من اینقدر چکشی و بی تکلف در پویش شرکت میکردین، الان رییس بیان یه تکونی به سایتش داده بود!
دانلود آهنگ جدید آتش به نام رویا
Текст песни roya Atash
من محو تماشای توام تا ابد ای یارЯ ушел, чтобы наблюдать за тобой навсегда, мой друг
رویای منی دل نکنی از دل و دلدارНе пропусти мою мечту от души и комфорта
این دل که سند خورده به چشمان قشنگت

ادامه مطلب
.
شارژ محدود هزار تومانی#برای_همه_اپراتورها
1-ابتدا اپلیکیشن پیام رسان گپ را دانلود و نصب کنیدhttps://cafebazaar.ir/app/com.gapafzar.messenger/?l=fa
شماره تلفن رو وارد کنید سپس کد فعالسازی که براتون ارسال شده رو وارد کنید.
3-قسمت معرف 101010 وارد کنید 
✅برای دریافت کد معرف یک شناسه کاربری بسازید(بالا سمت راست 3 خط رو بزنید زیر اسم پروفایلتون میتونید شناسه کاربری دلخواهتون رو وارد کنید تا از آن شناسه برای دعوت از دوستان استفاده کنید)
با دعوت از هر دوست شما 1000 تومان هدیه
بعد از آن که جواب مثبت رو به مادرم دادم ، کمی به فکر فرو رفتم ، اینکه آیا این سفر قسمتم می شود یا نه؟ آقا دعوتم کرده یا نه؟ مرخصی ام چه می شود؟ نکند موافقت نشود ، انگار خودش به سراغم آمده بود و برایم سنگ اندازی میکرد ، انتظار دیگری از او نیست ، کارش همین است شیطان را میگویم!
ادامه مطلب
آقا تصور کنید دعوت شدید خونه اقوام حالا ناهار یا شام و غذای مورد نظر اون غذایی هست که به شدت ازش متنفر هستید و دوست ندارید
خوب حالا میخوام بگید عکس العمل شما در اینو مورد چیه چیکار میکنید ؟ آیا مجبوری میخورید ؟ یا که نه . با ذکر توضیح بنویسید .

دعوت میکنم از جناب قدح ، جناب زیتون ، خانم واران ،خانم ام اسی خوشبخت ،خانم بهار و دیگر دوستان .
اصولا الان مثل اون دانش آموز ته کلاس میمونم که معلم از اول میز یه سوالی رو میپرسه و میرسه به میز آخری و اون بنده پروردگار جواب تازه ای برای گفتن نداره.
ولی خب بدینوسیله اینجانب علیرضا از جانب آزاد دعوت شدم به این پویش تا بلکه لااقل صدامون دیگه به بیان برسه.
۱. انتقادات و پیشنهادات
یه بخش تو پنل باشه واسه انتقادات و پیشنهادات(غیر از قسمت تماس با ما).الان که این پویش راه افتاده چجوری بفهمیم که بیان میفهمه؟
۲. پیدا کنید پرتقال فروش را
وقتی بخوای
#جمعه_های_انتظار …أیْنَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقْتُولِ بِکَرْبَلا … در جمکران قلب من وقت خوش دیدار کو؟وقت خوش دیدار آن ماه شب ده،چار کو؟من روزه دار عشقم و من تشنه ی لعل لبشوقت اذان عاشقی،هنگامه ی افطار کو؟دیریست برده دل زمن،آن دلبر شیرین سخنآن دلستان، آن دلربا، آن دلبر و دلدار کو؟من از فراق روی او هستم …
نوشته جمعه های انتظار اولین بار در شهید محمد مهدی لطفی نیاسر. پدیدار شد.
بسم الله مهربون :)
بعد امتحانمون، دوست پسر میم زنگ زد گفت یه جوری به بهانه ی اینکه آخرین امتحان بوده برید همون کافه ی همیشگی. اینجا بود که گیر افتادم :| بعد به خودم گفتم حداقل بذار ازش بپرسم ببینم کیا رو دعوت کرده، دوباره به خودم گفتم فضولی نکنم، حرفم رو واضح بگم خیلی بهتره. بهش گفتم اگر که مختلطه و پسرهای کلاس هم دعوت کردین، میدونین که من دوست ندارم بیام. گفت نه فقط دوست های دانشگاه و دبیرستانشه. کلییییی خوشحال شدم *_* 
دیگه بعدش با کلی بهونه و د

بررسی محتوای روایات که همگی با ادبیات مشترک پرده از واقعیتی بزرگ بر می دارند و از واقعه ای در آینده خبر می دهند، نشان می دهد که بر 4 موضوع محوری تکیه شده است:1.خیزش مردی از شرق(قم)2. نهضتی بزرگ و اجتماعی3. نقش آفرینی در زمینه سازی ظهور4 دعوت به سوی حقانگیزه قیام کنندگان دعوت  به حق است و همین انگیزه، واقعه را تبدیل به نهضتی زمینه ساز برای ورود به عصر ظهور و همراهی با امام زمان(ع) می کند. دعوت جهانی امام مهدی، نهضتی است سیاسی،جهانی و نظامی.

ادامه
‌‌
 #وظیفه_منتظران

✨دعوت کردنِ مردم به امام زمان(عج)
✨و شناساندنِ حضرت ؛ 
هرکس به میزان علم و دانش خود، باید مردم 
را به سوی امام دعوت نماید و مردم را به ایشان 
نزدیک نماید و نشر معارف مهدویت از جمله 
این کارهاست. شخص دعوت کننده باید علاوه 
بر حکمت علمی، دارای حکمت عملی بوده و 
بصورت عملی مردم را با حضرت آشنا نماید 
زیرا تاثیر بیشتری دارد. 
امام معصوم میفرماید: 
همانا عالِمی که به مردم معارف دینشان را 
یاد میدهد و ایشان را به امامشان دعوت

هرسال و هربار سفر رفتن تجربه و چیز‌های جدیدی به آدم یاد میده! ولی به نظر من امسال سفر خیلی جذاب تر و عجیب تر بود! از هتل و تعریف و تمجیدهای الکی و آب و هوا بگیر تا غذا و خورد و خوراک! ولی از اونجایی که به نظر من خورد و خوراک خودش یه دلیلِ سفر می‌تونه باشه، می‌پردازم به خوراک!!! (می‌پردازم، از مصدرِ پرداختن! خیلی جالبه که مصدرش "پرداختن" ع ولی توی فعلش "خ" به "ز" تبدیل میشه! [توقع من از جوری که باید صرف میشد: می‌پرداخم] )
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها